
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Якщо вам раптом не вистачає основної історії "Ательє чаклунських капелюхів", то для вас є смачнна новина - спін-офф про готування! Бережіться, бо слюнки дуже швидко потечуть 🥒 "Це історія про те, як обтяжений буденними турботами чаклун відпочиває і проводить своє дозвілля" Коли наступає ніч, дівчата лягають відпочивати, а в гру вступають дорослі. Кіфлі та Оруґіо мають трошки вільного часу для себе: приготувати смачний нічний перекус, придумати ситний і корисний сніданок для дітей або просто провести чудову ніч за персткелихом чогось міцненького 🥂 Манга дає нам змогу ще більше зануритися в щоденний побут чарівників, знайомлячи з місцевими продуктами, рецептами з щіпкою магії та смаковими перевагами героїв. Раджу вам не читати на голодний шлунок, адже смакоти ви побачите багатенько 🍤 Мені подобається, що якщо перший том більше схожий на збірку різних історій, пов'язаних із готуванням, то другий уже має наскрізний сюжет, який переходить із глави до глави. З нетерпінням чекаю виходу третього тому, аби знову зануритися в затишок чаклунського ательє. Для чаклування не завжди потрібні перо та блокнот. Адже створення смачних страв - це також магія ✨

Хотіла б зазначити момент, який мені видався цікавим, коли я читала цю манґу - це те, що Пензлевичок намагається скуштувати все, що тільки можна, а особливо помітна його небайдужість до м'ясних страв, хоча я до цього думала, що пензлевички їдять тільки їжу рослинного походження.

Ця робота є милим доповнення до основної історії. Тут ми спостерігаємо за буденним життям улюблених героїв. Завдяки цій історії ми більше дізнаємося про побут чарівників, методи використання магії в кулінарії, а також про різновиди тварин і рослин (інгредієнти страв), що дає нам змогу краще заглибитися в основну історію і робить світ, створений Камоме Шірахамою більш реалістичним.

Неймовірно мила, гарно оформлена, було цікаво читати, а рецепти які?

Якщо ви любите "Ательє чаклунських капелюхів" і смаколики, то ця манґа вас зачарує обов'язково. В ній ми побачимо ще один бік життя майстрів Кіфлі та Оруґіо. Зможемо тихенько повечеряти пізно вночі або раненько поснідати, бо вся манґа присвячена їжі та проявом турботи, прихильності, любові та доброти саме через смаколики. Ми дізнаємось який десерт дуже подобається майстрам та дівчатам, які страви найбільше до душі кожному з них, а найголовніше, якщо трохи проявити фантазію, то зможемо приготувати їх (рецепти додаються). Це надзвичайно мила манґа, яка огортає затишком, від неї так тепленько та радісно на душі, а ще 100% захочеться їсти :) Для тих, хто любить всесвіт "Ательє...", для тих, хто закоханий у їжу, для тих, хто хоче ще дрібку магії, раджу звернути увагу на цю красу і обов'язково запастись смаколиками перед читанням.

Це обов'зкова манга для фанатів Ательє. Тут описується нічне життя учителя Кіфлі та майстра Оруґіо. Вони в цей час готують, і для них це як відпочинок. Тут безліч рецептів магічних страв для повноцінного меню. Манга сподобалася і тепер чекаю на продовження.