
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Очі-це ключі до душі А ніс-врата до неї Саме так починається ця захоплива книга. Скажіть, вже цікаво. Історія бере початок з того, що родина переїжджає до таємничої старої вілли. Де на кожному кроці відчувається аромат, але аромат чого і звідки він. А ще тут якийсь садівник підозрілий і взагалі вілла дуже таємнича. Люці та її менший братик починають досліджувати віллу і знаходять у підвалі заховану від всіх Аптеку ароматів, але як з'ясувалось аромати бувають різні, є й дуже небезпечні. І ось троє юних дослідників Люці, Бенно і новий друг Матс мають розгадати таємницю лавки ароматів. Це надзвичайно цікава та захоплива історія, в якій безліч таємниць, які, здається, розгадав, але насправді ще більше заплутався. Ця книга буде цікавою не тільки дітям, але і дорослим. Я із задоволенням прочитала і тепер хочу продовження. Але окремо потрібно сказати про оформлення книги, це справжня магія, тут обкладинка ніби жива, така яскрава, що хочеться вдихнути повітря, а може відчується аромат, чарівні форзаци! А які ілюстрації, це справді магія, книга, яку хочеться читати, яку хочеться розглядати, історія, в яку хочеться поринути.

Є книги, в яких сам процес читання перетворюється на мистецтво. Є й такі, від яких тепло розливається всім тілом. А є ті, що допомагають у миті невизначеності знайти єдину правильну відповідь. Книги цієї серії, особисто для мене, поєднують у собі все це. «Аптека ароматів» стала справжнім відкриттям – історією, що дозволяє здобувати новий досвід у цілковитому розслабленні. Легка, красива, приємна книга, сповнена мудрості, знання і сили – тих, що їх не здобудеш навмисно, шукаючи. Друга частина розкриває героїв у миті напруги, страху й стресу. Та саме завдяки цьому починаєш любити їх ще більше. Це вже цілком серйозна, «доросла» історія, яка вчить дивитися на події під різними кутами, спрямовує думки у потрібне русло й приводить до світлого фіналу. Переживання за героїв стають невід’ємною частиною читання. Зростає напруга, деякі обставини й вчинки викликають підозру. Недаремно «Загадка чорної квітки» грає з читачем і чарує з кожною новою сторінкою. Цей світ ніколи не буде таким прекрасним, як в очах дитячої безпосередності. І хай полетить у мене каміння, але переконана: таку літературу слід читати й перечитувати не за віковим цензом, а за відкритістю серця.

Якщо вам хочеться чогось легкого, натхненного та прекрасного – беріть у руки цю книгу! Вона занурює в інший вимір, наповнює теплом і затишком. Це той випадок, коли книга проста, зрозуміла і невимушена. Історія – вау! Персонажі – круті, класно розкриті. Загадковий сюжет – інтригує, а найбільше вражає бездоганна увага авторки до деталей. Книга залишила по собі лише приємні враження. Вона дійсно розрахована на молодшу аудиторію, але не втрачає глибину через це. Навпаки – розкриває особливу мудрість, ніби дає уроки своїм читачам. Зупинятися точно не планую, тому чекайте відгуки на наступні частини?

"Спогади переносять нас у минуле. Щасливі спогади пахнуть чудово, а від тяжких часів тхне просто огидно" У попередній книзі Люці, Бенно і Матс розгадали таємницю вілли "Еві", знайшли приховану аптеку ароматів, повернули законний спадок Ханні й позбулись лихого самозванця Віллема, а також виправили мимоволі завдану мешканцям містечка шкоду. Вони тішились перемозі й готувались стати ароматекарями, щоб приносити користь і допомагати тим, хто цього потребує. Наприклад, допомогти Матсу знайти спосіб знешкодити дію одного аромату, що кілька років тому вплинув на його батька. Усе було гаразд, допоки не виявилось, що зник один надзвичайно важливий компонент, без якого аптека ароматів просто не зможе існувати! Трійці відчайдушних сміливців доведеться пройти через низку випробувань і розкрити ще більше таємниць: секретів минулого вілли "Еві", історії аптеки ароматів та її засновника, знову зустрітись з Віллемом, пихатою баронессою та небезпечними "одвічними". Вони зрозуміють, що дуже багато у чому помилялись, адже вчинки і рішення людей не завжди зумовлені їхніми бажаннями, часто це вимушена необхідність. Окрім того, у першій книзі події, хай і не зовсім безпечні, та все ж відбувались на їхній території, у межах вілли "Еві". А ось у другій книзі юним ароматекарям доведеться добряче ризикувати дуже далеко від дому і тих, хто міг би прийти на допомогу. Вони будуть змушені використати усю свою сміливість і кмітливість, щоб отримати бодай шанс на успіх. Книги цікава, динамічна, пізнавальна. Гадаю, сподобається не лише дітям і підліткам. У неї яскрава обкладинка, прикрашена блискучими елементами, що переливаються на світлі різними кольорами. Всередині багато квіткових орнаментів. Глави у книзі прикрашають витончені квіти. Крім того, є декілька чорно-білих малюнків.

"Подивись в очі іншому — і побачиш його душу. Вдихни аромат — і відкриєш свою" Сім'я тринадцятилітньої Люці переїхала у старовинну віллу "Еві", овіяну чутками й оповиту плітками. Дівчинка, на відміну від свого п'ятирічного братика Бенно, зовсім не в захваті від переїзду. Вілла здаля має вигляд мініатюрного замку, однак фасад покришився, вікна ледь зачиняються, лак облупився, всі стіни й вікна обвиті диким плющем. Всередині суцільні квіткові орнаменти і декор, купа різноманітного мотлоху. І пахне тут дивно. Власне, віллу наповнює не один запах, а безліч одночасно. Цьому коктейлю терпких, солодких і гіркуватих ароматів неможливо було підібрати назву. Він не викликав асоціацій, не пробуджував спогадів. Здавалося, ніби тут пахло часом, який давно минув. Не надто тішить й сусідство дивакуватої Ханни ван Велден — колишньої власниці вілли, чия квартира займає частину першого поверху. А пан Віллем Бур — садівник, який доглядає за старезною теплицею-оранжереєю за віллою — взагалі лякає й забороняє навіть наближатись до оранжереї, а ще чомусь забирає чужі листи, адресовані якомусь Даану де Брайну ?. Ще й сусідський хлопчик Матс наче одержимий віллою… Люці заповзялась з'ясувати, що це все означає, які секрети приховує вілла "Еві" та чим і чому, зрештою, тут так пахне. Аромати можуть приваблювати чи відштовхувати, подобатись чи дратувати, бути приємними чи відразливими, або ж викликати спогади чи асоціації. А що як не тільки це? Що як аромат може безпосередньо впливати на нас і світ навколо, наче магія? Може, усі чутки про будинок не безпідставні: про старих чаклунів, що начебто колись тут жили, про збіговиська таємного ордену алхіміків, чи навіть про привидів? Вілла "Еві" виявилась сповненою історій і таємниць. Наполеглива й смілива, хоча й трохи сором'язлива, Люці разом з допитливим Бенно й Матсом, який має власні причини цікавитись віллою, досліджуючи будинок натрапили на дещо дуже цікаве, а наслідки виявились несподіваними й не зовсім безпечними не лише для них самих, а й для їхніх сімей, сусідів і решти мешканців містечка.
Чи готові ви до нової пригоди з Люці та її компанією??? Події цієї книги не обмежаться закинутим помешканням Альвенштайнів та Аптекою ароматів, яку цього літа їм вже довелося захищати від Одвічних (це ті самі люди, які одержимі вічним життям і тепер вони залежні від відповідного аромату, що вже понад сторіччя допомагає їм). Тепер на них чекає (небезпечна) подорож!? Що ж спонукатиме Люці, Матса та Бено до цього? Коли здавалося б небезпека відступила і всі розслабилися, Вільмер знову проникає в їхнє життя. Та тепер він вже не буде робити дріб'язкову шкоду, а одразу викрав метеоритний порошок - необхідну складову кожного аромату. Саме тоді, коли сім'я одного з героїв залежить саме від нього?? Тепер вони готові на все? Попри всі небезпеки, які чекали на героїв ця книга (як і перша частина) виявилася справді комфортною? А от друга половина була хоч і не затишною, але дуже динамічною, напруженою та інтригуючою? Я прочитала її буквально за декілька днів, бо відірватися було просто не можливо!!(врахуйте, що я відношуся до равлико-читак?; всередньому 67 сторінок на годину?) Для 8-12 років це прям must have. Впевнена, що книга сподобається і дорослим, хоч, найімовірніше, буде не в улюблене Під час читання я знову змогла насолодитися оформленням: - я дуже люблю подібний стиль обкладинок - провідний колір зовнішнього оформлення - зелений? - в середині є гарненькі малюнки? + комфортний для читання шрифт)
Закинута вілла "Еві" приховує багато загадок, а Люсі повинна їх розгадати.. НАВІЩО??? Почнімо з початку) Люці Альвенштайн разом з сім'єю переїжджає на закинуту віллу "Еві" та її переслідує суміш дивних ароматів, що відчуваються звідусіль, таємницю яких їй варто дізнатися ? Ну і до того ж якийсь секрет приховує ще й старий садівник Віллем, який нікого не впускає до оранжереї та забирає листи Даана де Брайна - чоловіка, що вже давно помер..погодьтеся, дивно?? Згодом Люці, Бенно - брат головної героїні та Матс - їхній новий сусід, що теж дещо приховує (ЦЯ КНИГА СПОВНЕНА ЗАГАДОК!!!?) таки знайдуть аптеку ароматів та в усій метушні зникає коричневий флакон, що ж він приховує? Місто охоплює забуття, а головній героїні варто нарешті дізнатися розв'язки до всіх таємниць як і вам, тож раджу познайомитися з цією історією:) Ця літня книга сповнена чарівною атмосферою ароматів та загадками? а от плюсом цієї історії стало те, що коли, ніби то і загадку вже розгадано та тут виявляється, що всі твої здогадки були хибними?? також не можу не зауважити, що оформлення цієї книги є ПРОСТО ФАНТАСТИЧНИМ!!?? малюнкові форзаци, ілюстрації на яких зображені парфуми, що розташовані на початку кожного розділу, малюнки, що зустрічаються всередині розділів, цілий малюнковий розворот та найголовніше - ВСТАВКИ З БЛОКНОТА ДААНА ДЕ БРАЙНА? все це виглядає так гарно та створює таку атмосферу при читанні>>> Також після 150 сторінки (0-150 сторінки все лише розпочиналося і нас лише вводили в курс подій?) в книзі з'явилася чудова, напружена атмосфера, а я таке просто обожнюю? Раджу прочитати цю книгу і впевнена ви будете від неї просто в захваті? 8-13 років) а для інших вона стане чудовою, розвантажуючою книгою, що допоможе вибратися з нечитуна?

Друзі, як вам новина? Наша фея Максі фон Фліп обзавелась власною нерухомістю. Так-так, вам не почулося, тепер вона живе у великому дуже гарному ляльковому будиночку. Паула вже звикла до витівок Максі, тому можна сказати, що жили собі більш-менш спокійно. Аж раптом фея зникла! Вона була всередині корабля, який продав тато Паули з їх антикварного магазину. Одразу скажу: Максі не могла сама повернутися додому, бо вона знайшла всередині корабля таку цінну річ (і дуже важку, до речі) для неї, для верховної феї Ґленни, і навіть для цілого світу Фей! Що ж робити з цією літаючою катастрофою? Треба шукати. Ну дуже крутезна книга! Раджу почитати.