
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Тесс Ґеррітсен — американська письменниця китайського походження. Авторка бестселерів у жанрі медичного та романтичного трилера.
Першими творами Геррітсен були романтичні трилери. На їхнє написання авторку надихнули любовні романи, які вона читала, працюючи лікарем. Після двох неопублікованих «пробних творів», 1987 року видавництво «Harlequin Intrigue» врешті опублікувало роман «Дзвінок після півночі».
Всього Тесс написала вісім романтичних трилерів.
1996 року світ побачив перший медичний трилер письменниці — «Жнива».
Твори Геррітсен опубліковані в 40 країнах. Продано 25 мільйонів екземплярів її книг.


11/10 Саме з цієї книги почалося моє знайомство з авторкою. Швидко, класно та динамічно. Мумії, таємниці, вбивства, психопати. І чому це так круто? Рекомендую. П.С. Книги можна читати (якщо вже так склалось, як в мене) і в довільному порядку, та все ж бажано розуміти хто/що і чому.

"З моменту нашого народження смерть і є нашою остаточною долею. Невідомі лише дата і час її прибуття" ст.414 (якщо комусь цікаво) Як великий фанат авторки, не змогла пройти повз цю книгу. Вона і жорстока, і трішки про надію. А ідея то банальна - як жити вічно?! і моральна сторона - як далеко ми готові зайти, щоб зберегти молодість? Довкола сюжету як особиста драма головної героїні Тобі, в котрої мати страждає на хворобу Альцгеймера, так і більш глобальний конфлікт — як подовжити життя товстосумам. Написано чітко, легко і по суті. Хто читає, той впізнає фірмовий стиль авторки. Книга триматиме вас до останнього довкола сюжету, хоча головні нєгодяї нам представлені чи не на самих перших стоірнках (спойлер, мій косяк). Можна виділити дві лінії сюжету - Тобі та Моллі. Не хочу сильно спойлерити, та фінал однієї лінії мене розчарував, так як до останнього була надія на щасливий кінець (тому і мінус бал). Склалося таке враження, що книга лежала десь в "архіві" до "свого часу", оскільки там багато устарівшої техніки описується, як-от пейджер, телефон-автомат, жовта преса, стільниковий телефон тощо. Напевно, це одна з тих книг, де авторка чим побільше воліє "насипати" термінів наприкінці, котрі знайомі лиш біологом, але такий вже стиль у пані Геррітсен.

Вирішила написати свій відгук про цю крутезну книгу 🥰 Взагалі я обожнюю Тесс, навіть не сумнівалась, що книга мені сподобається і викличе так багато емоцій. Читала в електронному форматі, проковтнула за декілька днів, не могла відірватись 🫰 Це не просто захопливий детектив, а дуже глибока психологічна драма. На мою думку, цю книгу обов'язково потрібно прочитати чоловікам. Вона наочно показує, до яких катастрофічних наслідків можуть призвести необдумані вчинки, хвилинні слабкості чи егоїзм. Сюжет тримає в напрузі, але найсильніше вражає саме анатомія людських помилок. Це потужне нагадування про те, що кожна дія має свою ціну, і платити за неї іноді доводиться дуже дорого. Рекомендую всім, хто цінує не лише інтригу, а й життєві уроки.❤️🥹

Гарний мікс історичного роману та трилера. Тесс Ґеррітсен знову доводить, що вона королева медичного детективу. Похмурий Бостон 19 століття прописаний настільки реально, що відчуваєш запах антисептика та сирої землі. Заслужені 10/10

Друга книга циклу «Клуб Мартіні», яка мені значно більше сподобалася за першу. Це історія не про медицину, а про людську психіку та «скелети», які ми так ретельно ховаємо. Книга ідеально виправдовує свою назву. Тесс Ґеррітсен майстерно створює ілюзію ідеального літнього відпочинку біля озера, який поступово перетворюється на пастку. Протягом читання, не могла втримати усмішки від учасників «Клубу Мартіні», їхні кумедні жарти під час розслідування, це топ!

Третя книга поки моя улюблена. Прочитала за декілька годин. Королева Покійників Мора Айлз - неймовірна і як професіонал, і як людина. Зі своїми сильними сторонами та зі слабкостями. Також сподобалось як розкрили їхній оновлений зв'язок з Джейн. І звісно напрочуд милий фінал

Асистент - чудове продовження історії Хірурга. Ріццолі вже не так дратує, навіть починаєш перейматись за неї. І як за копа, і як за людину. Здивувало, що цього разу основна ціль не Кетрін, а Джейн. Цікаво закручений сюжет. Втеча хірурга. Поява ФБР. Останні сторінок 40 читаєш майже не дихаючи від стрімкості подій

Хірург захоплює з перших сторінок. Напрочуд цікавий сюжет. Люблю детективи, коли ти до останнього не бачиш і не відчуваєш хто вбивця. Або розумієш хто, але не можеш зв'язати його із жертвами. Спочатку було трохи незвично від великої кількості медичних термінів, проте потім вже не зважаєш - аж так захоплює сюжет. Подобається поєдання м'якості Мура та жорсткості Ріццолі. А також те, як Кетрін проходить шлях від жерви, що вижила до сильної успішної жінки, яку водночас не відпускають демони минулого