
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Для мене 8/10. Це дуже легка, дотепна й затишна історія, яка ідеально підходить для відпочинкового читання. Раджу тим, хто любить ромкоми та випадкові знайомства

Книга «Як воно?» Софі Кінселли — контраст успіху й боротьби за життя. Тут поруч струменіючі сукні в мерехтливі лелітки, айовов-м'які переливи софітів, дарування читачам захопливих сюжетів, автограф-сесії і...Захворювання, встановлення діагнозу, лікування, часткова втрата минулих сенсів й віднаходження нових❤️🩹Це автобіографічна історія, котра болить і воднораз дарує найкоштовніше — надію! ♡Головна героїня Єва Монро після операції на головному мозку чатково втрачає пам'ять і змушена заново, мов картину з пазлів, складати себе. Все звичне їй раніше, як от кар'єра, шлюб, друзі, стає незрозумілим. Вона вчиться жити заново, відпустивши контроль, без опертя на здобуте й минулі досвіди. Вражається ошматтям рожево-персикових заходів, скошеним сонячним промінням, дзвіночками згаданих колядок. ✒️Червоні доріжки, на котрі виходила раніше з тріумфом і захопленням від екранізації сюжетів книг, для Єви поодаль. Вона вчиться йти далі після видалення гліобластоми, кожен крок проливає згустки світла, дарує віру. 📖Книга містить трохи більше ста сторінок, прочитати її можна за годину. Втім, залишає глибокий слід на серці, мов комета на нічному небосхилі. Написана в цікавому фрагментарному стилі: уривки з інтерв'ю, діалоги, повідомлення. І в такому підході помітна колосальна щирість із читачами. 🖇Окремої уваги заслуговує підтримка Євиних рідних: чоловіка, близьких. Вони поруч і в цьому поруч діяльна любов, вміння вислухати, прийняття без умов. У цьому «поруч» оберемки незримих пелехатих квітів, замкнуті обійми, тепло як від чаю з пелюстками троянди. Читайте серцем! Лише так можна відчути цю книгу💖

Чому про цю книгу так мало говорять?? Мені вона дууууже сильно сподобалась ? Все починалось як у романтичному фільмі, гарячий курортний роман, на перший погляд здається, що головні герої ідеально підходять одне одному, але коли настає час повертатись додому, то мильна бульбашка лопається і виявляється, що спосіб і рівень життя у обох кардинально різний, дивакуваті друзі, пес Ави, який шматує все довкола, все йде не так, як вони хотіли, але протилежності притягуються чи не так?)

Мені сподобалось анотація і я вирішила що це буде милий ромком про налагодження стосунків, але все вийшло набагато глибше. Будувати стосунки в бульбашці це класна можливість, яка випадає лише одиницям, але справжнє життя існує і тільки пара може його побудувати разом. Ава та Метт звичайні закохані. Кожен має своє життя, свої улюблені дрібниця, друзів та роботу. В цій книзі була описана звичайна пара, яка тільки почала зустрічатись і налагоджувати життя під свою половинку. І це абсолютно нормально, коли щось іншому партнеру може не подобатись. Але це завжди треба проговорювати. Зробити вигляд, що ви не такі і у вас все вийде не докладаючи зусиль, точно не варіант. Книга написано гарно, багато смішних та милих моментів. Хоча іноді персонажі вели себе нерозумно, їм можна це пробачити. Важливу сходинку зайняла проблема сім'ї і старшого покоління в ній. Як часто батьки незадоволені своїми дітьми у повній мірі і хочуть, щоб вони підкорювались їх забаганкам, а не власні вершини. Для любителів домашніх тварин тут є чудова собачка, яка доволі невихована, але це не заважає усім її обожнювати. А дружба тут посідає одне з найважливіших місць. Мати таких друзів це як створити другу родину. Це важливо і це прекрасно. Люди які завжди тебе підтримують і розуміють, це варто цінувати і цей аспект тут мені сподобався. Загалом історія вийшла класна, не без мінусів звичайно, але хто з нас ідеальний?)