
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Дуже прикро, але, на жаль, це той випадок, коли фільм сподобався більше, ніж книга (на фільм я ходила в кіно двічі 🫠) Можливо, саме фільм став причиною моїх завищених очікувань до книги і, зрештою, ці очікування не виправдались. Тому обережно, у відгуку будуть спойлери. Ґрейс у книзі змальований якимось вічно ниючим персонажем (аби розповідь не велась від 1 лиця, було б краще), у якого пунктик по стражданню через смерть колеги росіяни, простигосподи. Дякую, що в фільмі темі росії приділили не так багато уваги, як в книзі, бо в якісь моменти в книзі це вже починало дратувати. Ніде правди діти, без протистояння НАСА і Роскомосу не було таких розвинутих космічних технологій і, на жаль, русня дійсно відіграє значну роль в освоєнні космосу. Але ну камон, книжковий Ґрейс не страждає так сильно через загибель Яо, як через загибель Ілюхіної і це дуже дратує. Тут же вам і Дімітрій, і найкращі скафандри, зроблені в росії 🤮 Чесно, на мою думку це можна було виписати інакше. Однак окремо скажу, що Рокі - краш ❤️🔥 Він прямо прикрасив цю історію, я й досі часто його цитую в повсякденному житті 😅 А ще книга розкриває багато додаткових моментів, які у фільмі залишились нерозкритими. Утім, все одно, на фоні сценарію фільму книга все ж трохи програє (не лише через русню, а ще й через відсутність динамічності, яка притаманна фільму).

Увага, містить книжкового персонажа з найкращим почуттям гумору! Бонусом неабияка впертість та оптимізм. Хороший вибір , щоб абстрагуватися від реалій нашого скаженого сьогодення. Це така наукова фантастика, з якої можна починати знайомство з жанром. Коли історія закопується у науковщину і ти тільки починаєш трохи в тому плутатись, автор такий : Гей, що заплуталась? Стривай-но поясню все простіше! Це буквально! Ще й з якимось жартом або іронією. Вейр чітко знає психологію читача і знає що зробити, шоб ми не нудьгували. Сюжет теж цікавий і динамічний. А ше сподобалось слідкувати за тим, як герой викручується з проблем виживання, мислячи нестандартно. Я читала її вдруге. Вона прекрасна, як і три роки тому👍🏻

Чудова, захоплива історія, з хорошим гумором) читається на одному подиху ?