
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях




Дуже цікаве доповнення до основної серії, де показана коротка історія вампірського життя дівчини, на ім'я Брі, яка була обрана, щоб поповнити ряди армії Вікторії, яку та створила для своєї помсти.

Захопливе продовження улюбленої історії! У цій частині Беллі та Едварду загрожує справжня небезпека: вампіра Вікторія, щоб помститися за свого коханого, створює цілу армію, якій наші герої мусять дати відсіч.

У цій частині ми бачимо, що переживає Белла, коли втрачає Едварда. Наскільки вона поглинута власним відчаєм і болем. Після такого тяжкого розставання стає зрозуміло, що хоч їхні стосунки не є простими, проте порізно їм набагато гірше.

На мою думку, ця книга вже може вважатися класикою. Книга про перше кохання абсолютно звичайної, на перший погляд, дівчини, обранцем якої виявився вампір. На шляху до свого щастя Едварда і Беллу чекає величезна кількість перешкод.

маю надію, що ви переглядали «Сутінки», тому говоритиму вже як із досвідченими ? усе починається з того, що Белла вимушено переїжджає від матері з сонячного Фенікса до дощового містечка Форкс, де живе її батько, Чарлі. у новій школі вона швидко знаходить друзів, у яких насправді не дуже зацікавлена (не засуджую ?, бо друзі в неї не з найкращих). і тут вона знайомиться із загадковим красунчиком Едвардом Калленом ;) він вампір, тада-дам. його рухи, тихий чарівний голос, очі, колір яких постійно змінюється, і бліда шкіра одразу привертають увагу Белли. вона розуміє, що Едвард щось приховує, і тому попри що хоче викрити його секрети. і от, коли правда відкривається, починається найцікавіше… бексторі вампірів — вау тепер про головних героїв: * Едвард — звичайний підліток, який до кінця ще не усвідомив, чи може він бути з Беллою (але в наступних частинах він стане серйознішим). його постійні перепади настрою дратували, навіть Белла це помічала? * Белла — розумна, сильна і саркастична, повна протилежність фільму (це якщо не враховувати того, що вона використала Джейкоба при першій зустрічі у своїх цілях). ще мені почав подобатись Карлайл ?(прийомний батько Калленів). до речі, Еммет (ще один красунчик) та Джаспер були дуже турботливі до Белли, це мило :) я відчувала сумні емоції, яких не було при перегляді фільму, виходячи з цього книга в якійсь ступені глибша, хоч і мала чимало розбіжностей, які не завжди мені подобались. про друкарські помилки та канонічні відмінності навіть говорити не хочу. 200 сторінок були з купою непотрібних описів.

Замовляла саме у вас перший раз і дуже задоволена, запаковано дуже гарно, з приємним запахом кориці, відіслали на наступний день після оплати?, а сама книга (1-а та 2-а) вивела мене із нечитуна тому 10/10, дуже відчувалась любов Едварда до Белли (набагато більше деталей в порівнянні з фільмом), РЕКОМЕНДУЮ!!!

Мабуть, саме остання частина мені подобається найбільше: багато подій, глави не тільки від імені Белли, а також невідомість і майбутні зміни маячать на кожній сторінці. Вистачає тут і щасливих моментів: медовий місяць, возз'єднання із сім'єю, поєднання з друзями. Хоч і остраху тут більш ніж достатньо, переживати було за що)) Мені подобається нова Белла, яка подорослішала, почала приймати складні рішення і нести за них відповідальність. Спочатку підбивав Едвард, хоча напевно його можна зрозуміти, хто знає як інший повів би себе на його місці в такій кричущій ситуації. Пізніше це минуло і пара стала буквально ідеальною) Окрема подяка авторові за те, що Джейкоб не залишився обділеним і теж знайшов своє щастя, хоч шлях до нього був довгим і тернистим. Вольтури засранці, треба перебити їх при нагоді, надто вони стали зловживати своєю владою. Я була щаслива перечитати улюблені книжки! Щаслива знову пережити всі ці емоції. Раджу всім.

Я дуже люблю цю частину! Всім серцем. Тут Белла ще залишається Беллою (тут навіть коментарі не потрібні). Едвард - ідеальний. Такий терплячий, самовідданий, добрий, ніжний. Джейкоб у цій частині сподобався більше, ніж звичайно. Але тут же почав дратувати своїм наполегливим коханням. Аліса та Джаспер - люблю більше за інших другорядних вампірів. Вони бездоганні! Перевертні такі милі (для мене). Мені подобалися суперечки Джейкоба та Едварда. Було кумедно саме на цих моментах. І взагалі книга досить весела подекуди. Я навіть сміялася! Це книга про незвичайну, фантастичну любов, сила якої вражає будь-яке сприйняття. Дивовижна, неповторна історія кохання, вірності та вічності почуттів. Ви не залишитеся байдужими. Історія, гідна вашої уваги. Раджу любителям любовного фентезі. Перевертні, вампіри, легенди, міфи та любовний трикутник.