
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Наступний серед нас 🫵🏻 Ну, що сказати після першої частини ця далась мені ще важче. По-перше написання було якесь складніше. По-друге зміна героїв у цій частині вже в головних ролях інші підлітки. У головних ролях: Мейв – сестра Бронвін, яка допомогла їм у першій частині розкрити правду, що ж сталося з Саймоном) Фібі – популярна дівчина, яка здається ідеальною для всіх навколо. Але навіть в ідеальних людей є свої секрети, і деякі з них можуть повністю змінити життя. Нокс – друг Мейв по сумісництву її колишній хлопець) У цій частині у нас починається гра у Правду чи дію. Кожному учню надходить повідомлення у якому він має обрати Правду чи дію, якщо ж він(вона) не захоче обирати відкриється його/ї таємниця) Постає головне питання хто ж прододовжив справу Саймона Келлехера?? Ну – це ви дізнаєтесь коли прочитає)😁 З хорошого тут зʼявляється четвірка яка була у першій частину хоч і ненадовго, але вони є. А ще Бронвін та Нейт їхні стосунки у цій частині мене вбивали їх ціла купа проблем та те, що вони сходились та розходились трошки напрягало) Ну, а коли Нейта поцілувала одна дівчина коли виконувала Дію мене цей момент просто розірвав можу зрозуміти, як було Бронвін коли вона це побачила, а потім бачила на фотках в інтернеті)) Ще з хорошого стосунки Мейв з Луїсом вони були хорошенькі🤭🤌🏻 Загалом було непогано, але мені ця частина сподобалось менше)) Моя оцінка 3/5

Початок був багатообіцяючий😁 «Відеозапис сексу, підозра у вагітності, дві скандальні зради — і це новини лишень за один тиждень! Якщо вірити пліткам про «Бейвʼю-Хай» в онлайн-застосунку Саймона Келехера, то дивуєшся, як тут узагалі хтось знаходить час на навчання.» Читалась ця історія мені трохи важко, не знаю чи проблема в авторці чи в тому, що книга трошки не в настрій потрапила, менше з тим. В сюжеті у нас присутні підлітки, яким підкидають телефони. Можна було б сказати ну, що такого, але ці телефони знаходить учитель і лишає їх для відбування покарання. Але не все так просто на очах цієї четвірки помирає Саймон один з тих підлітків у якого знайшли телефон, а саме цікаве, що згодом цих чотирьох підлітків, які лишилися буде чекати, мʼяко кажучи невеселе життя. Ну, а ще маленька цікавинка Саймон помирає за день до того коли мав оприлюднити всі таємниці своїх однокласників, а саме цих чотирьох яких будуть підозрювати у вбистві. Після смерті Саймона, по черзі відкривається велика таємниця кожного з цієї четвірка, яка так чи інакши псує їм життя і робить боляче. Головні герої: Саймон – знехтуваний однокласниками у якого зʼявляється страшенне бажанням їм помститися, автор пліток в інтернеті. Бронвін – розумна дівчина яка має великі амбіції та ніколи не порушує правила. Але життя непередбачуване і не варто казати ніколи)) Нейт – хлопець який став злочинцем ще в молодому віці та відбуває термін за продаж наркотиків. Згодом саме – це стане для нього проблемою під час слідства. Купер – неймовірний красунчик, спортсмен, зірка бейсболу який має велику кількість фанаток серед дівчат, але є маленьке але)🤭 Едді – красуня школи. Десь до середини книжки я була упереджена і переконана, що поставлю низьку оцінку, але фінал змінив мою думку в хорошу сторону. Чим саме? По-перше любовною лінією двох підлітків з цієї четвірки, ці двоє вивезли ситуацію в книжці своїми стосунками) Ну, а якщо чесно за них я більше хвилювалась ніж за пошук вбивці😁 «Плюс, я не можу витримати і кількох хвилин, щоб мені не хотілося поцілувати тебе» — Значить, тобі краще, аніж мені. Я хочу цілувати тебе постійно» По-друге, розкриття, що ж сталося з Саймоном. Хоч в мене і була маленька підозра, але те як фінал закрутився я такого не очікувала. Загалом книга мені сподобалось хоч і були свої недоліки, але було добре. Моя оцінка 4/5.

На мою думку, це не ромком, а романтична проза. Я б навіть сказала, що тут центральна лінія не любовна, а сюжетна — розробка шоломів із нейростимуляцією для астронавтів. А ще тут про науку, жінок у STEM, мізогінію, сексизм, вплив соціальних мереж і медіа на основні положення наукових процесів, Марію Кюрі, а також про котиків? Я не згодна, що Леві — ідеальний чоловік, але він беззаперечно прекрасний. Він веган, проходив терапію, має кота, за яким доглядає, а також бореться за рівність прав у науці серед жінок і чоловіків. Бі — теж чудова жінка — наполеглива, дещо травмована, весела дівчинка, веганка, обожнює котів. Хіба це не чудове поєднання? Ще й яке! Ця книга подарувала мені декілька дуже приємних вечорів, а також купу цікавих думок для роздумів. Деякі моменти мені було важко читати. Я навіть завела окремий колір стікерів для позначення мізогінних моментів. Якщо брати емоційну складову, то «Гіпотеза кохання» мене зачепила більше. Але якщо брати сюжетну складову та кількість і глибину піднятих важливих соціальних питань — ця книга однозначно сильніша? Алі Гейзвелвуд у кожній своїй книзі в оболонку ромкому вкладає стільки важливих і болючих речей, що це підкорює моє серце! Дуже хочу прочитати й інші її книги ?