Ідея чудова, та втілення аж занадто перемудрьоне.
Спробувала подужати першу загадку, та не до кінця зрозуміла як / що та куди.
Пояснення є, та все воно якось дуже погано. Але ви самі можете зробити власний висновок. Сама книга гарна та презентабельна, та логіка коли ключ до правильного висновку не в завданні, а в підказці опісля.... ну такоє
Можливо, вам вийде розібратися 😏