
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


👩🚀 Відтепер я частина Загону 312 🥹 💖 Це було космічно захопливо, динамічно, емоційно, епічно, героїчно, зухвало, харизматично, пристрасно і геніально ❤️🔥🤌🏻 👏 Дует авторів створив неймовірно різних, глибоких цікавих героїв. І їх розкриття у 2 книзі просто в саме серденько. 🚀Попри динаміку подій, дуже легко все уявлялося, кінематографічно і атмосферно. 🧑🧑🧒🧒Троп віднайденої родини, прийняття себе, виклику і долі. «Єдиний вихід- пройти крізь усе це.» 🪐Я пірнула в цю історію з головою, розділили всі пригоди, виклики, емоції. 🫶🏻Герої надихають, гумором, волею дійти до кінця місії, не підвести друзів і Галактику, і навіть коли здається що виходу не має. Вони є один у одного і це вже нескінченно багато. ⠀ Ох і хоч любовна лінія не основна тут, але те як один чоловік відчуває і кохає просто, просто у саму душу. Так щиро і емоційно, це вауууууу. «Любов і є мета»❤️🔥 🥰 «Її усмішка- єдині небеса, які я коли-небуть знав.» 🤩🥹❤️🔥 «Вона -мрія, жива й тепла в моїх руках, і я горю від її доторків, від її запаху, смаку. Вона- дим і світло зір, вона- кров і вогонь, вона- пісня в моїх венах, така давня, як сам час, і така глибока, як Безодня.» Дякую Творцю😎 що в мене вже є 3 книга.

Це драйвова космічна пригода з яскравими персонажами, гумором і постійною напругою. Книга поєднує епічний сюжет із живими діалогами та командною динамікою, де кожен «невдаха» має свій характер і роль. Історія читається швидко, тішить несподіваними поворотами й емоційними моментами, а Аврора додає оповіді загадковості та масштабу.

«Це наче кращі часи Марвел!», «Це вайб “Вартових Галактики”», «Тут нереально смішний гумор», — чула я про цю книгу і повелася на всі ці хвалебні відгуки. І, як правило, якщо підходиш до історії з завищеними очікуваннями, не дивуйся, якщо в якийсь момент відчуєш розчарування. Так і сталося зі мною. Можливо, я взяла її не в той настрій, не в той день / період / чи планетарний цикл, але при всьому моєму налаштуванні класно провести час з історією — це було сильно не дуже. Я не побачила тут ні гумору, ні зв’язаного сюжету, ні прописаних персонажів. Визнаю, POV семи персонажів мене лякав, проте читалося доволі легко та зрозуміло, і це, певно, єдине досягнення, яке тут є. Особисто мені не зайшла атмосфера, стиль написання — абсолютно не мій, персонажі бісили всі до єдиного, і сам світ був абсолютно не зрезонував. Я не очікувала тут чогось високого і, навпаки, хотіла класно відпочити з історією, а замість цього мене не покидало відчуття, що я дарма витрачаю свій час. Я просто вже хотіла завершити цю історію, аби не відкладати ще один недочит на полицю. Всіх, кому сподобалося, — розумію. Але якщо ви, як і я, ведетеся на відгуки про «Марвел», очікуєте класний сюжет і хоч якоїсь логіки та якісного гумору — я б на вашому місці подумала двічі :)

Це точно не шедевр, але таки має право бути... Історія ведеться від різних героїв, тому маємо можливість бачити розвиток подій з різних перспектив, а це завжди цікаво... Історія таки дуже підліткова, навіть за стилем написання та самим текстом, який дуже простий, але це не робить її не цікавою.. Із задоволенням сміялась з того якими неймовірно вродливими є наші герої. Сарказм теж потішив.

Динамічне та яскраве космічне фентезі, сповнене гумору, неймовірних пригод і несподіваних поворотів. Особливо вражає світ, створений автором: тут і самозванці з моторошними квітковими зіницями, і давно загублені сестри, і механізми контролю над магічними силами. Сюжет поєднує небезпечні пригоди, яскраві персонажі та дотепний гумор

? Я трошечки побоювалась пірнати в цю історію, а точніше приєднатись до команди справжніх відчайдухів і порушників порядку! ? ? Але як же я помилялась, ця історія неймовірна! Атмосфера, ціле асорті головних персонажів, і до них швидко звикаєш, тому ніякої плутанини, якщо ви хоч раз читали масштабне фентезі! ? ? Сюжет продуманий, деталізований, але водночас не перезавантажений, дуже швидке занурення. Легко уявити обставини і оточення! Це просто вау! ? Особлива втіха від гумору, живих діалогів, нових слів і приколів з всесвіту! ?І так хто любить Фейчиків, тут є один претендент на ваше серденько, бо так, як цей чоловік відчуває кохання, то мед! Але любовна лінія не в основному фокусі! Але метелики точно торкнуть вашої душі! ⭐️ Початок трилогії вражає, захоплює, дивує, дарує задоволення! Розширює книжкові смаки! Ну і звісно Джей Крістофф дає іскорки свого гумору, що тішить мене як фанатку! Рекомендую! ?

Перша книга з серії. Події відбуваються у майбутньому. Аврора – це дівчина, що летіла в колонію на іншу планету. Для перельоту вона, як і тисячі інших людей, піддалася криосну. А ще Аврора – це військова академія, де навчався Тайлер. Він випускник і, пройшовши вдало випробування, Тайлер зможе обрати собі команду з найкращих спеціалістів. Але, замість випробувань, Тайлер йде рятувати тих хто вижив на втраченому 200 років тому кораблі. Виявилось, що всі на цьому кораблі загинули так і не прокинувшись від криосну, окрім Аврори. Тайлер її рятує, але втрачає можливість обрати команду найкращих і йому дістаються ті, кого не захотіли обирати інші. Чому Аврора єдина, хто вижила? Які секрети вона таїть? Окрім відповідей на ці питання, на читача очікують, космічні подорожі, знайомство з істотами різноманітних рас, відвідування нових планет, космічні битви тощо. Книга мені сподобалася. Сюжет цікавий, тримає увагу, читається дуже легко. Фінал інтригуючий. Я не часто читаю космічне фентезі, тому мені було особливо цікаво. І я із задоволенням почитаю продовження.

Чудова наукова фантастика, якої хочеться ще і ще. Відкриваються нові повороти сюжету, з'являються нові цікаві персонажі, розкриваються таємниці. Кінцівка така, що треба одразу наступну частину?