
Залишайтеся з Readeat
Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях

Та отримуйте інфо про новинки й події в книгарнях


Найзвичайніше роментезі, на мою думку. Хоч тут і цікавий сетинг, незвична для мене культура, трохи політичних інтриг, усе інше було абсолютно типовим: чергова спадкоємиця з прихованими силами, чергові змагання/випробування, троп від ворогів до коханців (хоч мушу визнати, тут він був написаний непогано… а може, я просто люблю блондинів, хто знає :)) Вагалась, чи не поставити все ж вищу оцінку, але потім зрозуміла, що в мене залишилось дуже багато питань до цього світу. Ну і на десерт головна героїня в кінці утнула велику дурість, тому я залишилась не дуже задоволена

Книга затягнула, історія дуже сподобалась. Реальний троп від ненависті до кохання, а після кінцівки ще довгий час не відпускали емоції. Однозначно рекомендую!