Неймовірно напружений трилер, який тримає в напрузі від першої до останньої сторінки!! Це просто одна з моїх улюблених тем. Під час читання я буквально не могла розслабитися. Історія справді вражає і залишає після себе мурашки по шкірі.
Неймовірне враження від книги! Все те, що я люблю. Сюжет цікавий, динамічний, не затягнутий. Все логічно і послідовно, відірватись від книги складно. Кінцівка неочікувана..
Рекомендую для любителів трилерів