
Крила
Назва | «Крила» |
Дата заснування | 2019 |
Країна | Україна |
Сайт | – |
Кількість книг в асортименті | 64 |
Історія видавництва
«Крила» — видавництво, що створене в Тернополі у 2019 році з ініціативи «Правого сектора». Початок повномасштабного вторгнення ускладнив роботу видавництва, проте також дав ще більше мотивації команді працювати та поширювати літературу про національну свободу України як найвищу суспільну цінність. Станом на кінець 2022 року видавництво мало вже 16 видань, зараз їх асортимент налічує 64 найменування.
Команда називає своєю метою поширення й культивування Ідеї та Чину в ім'я України, а всі кошти з продажу книжок спрямовує на створення та поширення наступних видань, що нестимуть національну Ідею.
Напрямок літератури
Основним напрямком літератури видавництва «Крила» є книжки, що розповідають про важливість поширення національної ідеї боротьби за вільну та незалежну Україну.
В книжках часто порушуються питання:
- української революції;
- боротьби за нашу свободу й незалежність;
- мови й філософії;
- протистояння з росією;
- впливу лідерів України на нашу історію тощо.
У виданнях висвітлено різні сторінки української історії від діяльності ОУН до сучасної російсько-української війни. Більшість їхніх книжок спрямовані на дорослу аудиторію, але є й кілька видань для дітей різного віку.
Популярні книжки
Які ж видання від «Крила» найпопулярніші на сайті Readeat.com? Розповідаємо про 5 книжок, тож мерщій знайомтеся.
- «Перспективи української революції», Степан Бандера – у виданні зібрано праці Степана Бандери з теорії націоналізму про завдання, форми та значення національно-визвольної боротьби.
- «Сашко Білий: життя мов спалах», Олександр Намозов – книжка описує деталі життя українського громадського діяча та військового Сашка Білого та його діяльності в «Правому секторі».
- «Степан Бандера: міфологія української свободи», Ігор Загребельний – у книжці автор розповідає більше про особистість Степана Бандери та його вплив на українську націю.
- «Ідеологія і держава», Петро Іванишин – монографія, що сприяє розвитку критичного мислення в сфері культури, політики та ідеології.
- «Про росію і малоросійство», Євген Маланюк – тут зібрано головні есе Євгена Маланюка на тему російської ментальності та розвитку малоросійства.
Найкращі автори
Які ж найпопулярніші автори видань? Тут точно є імена з якими ви знайомі, адже серед виданих авторів – люди, що творили українську історію та культуру, наприклад: Степан Бандера, Євген Маланюк, Микола Сціборський, Юрій Горліс-Горський. А також культурні діячі та дослідники української історії: Ігор Загребельний, Петро Іванишин, Олег Баган та інші.