Loading...
Катерина
Катерина Кістень
Зірковий котик
18.03.2024
Новий відгук
Величезний розвиток на 576 сторінках. 1100 кольорових репродукцій.
Живопис. Скульптура. Концептуалізм.
Колір. Форма. Ідея.
Три магічних впливи на образне світобачення.

Чомусь останнім часом мені страшенно подобається спершу самій, розглядаючи, аналізувати мистецький обʼєкт, а вже потім читати пояснення експертів. І, як не дивно, інтуїтивні відчуття не зраджують, а, навпаки, доволі часто співпадають із замислом творця. Це про те, що все геніальне просто. Тобто воно доступне кожній людині. І це дуже тішить і надихає.

Повірте, це дуже концентрований сплеск емоційних вражень, який можна отримати у будь-який бажаний момент. Цікава компанія. Корисна дискусія. Ще й розширює кругозір.
Новий відгук
Я вже другий рік живу в Швеції і спостерігаю, наскільки уважно та вміло шведи працюють з дітьми. Тож мене не здивувало, що автор цього дива – шведський психолог Карл-Йохан Форсен Ерлінг.

Автор робить ритмічні зупинки, нагадуючи, що саме зараз.., зараз ти вже можеш почати спати, якщо хочеш, бо історія, навіть якщо й продовжиться без тебе, закінчиться добре, і ти нічого не пропустиш і не втратиш. Скажу чесно, читаючи її вголос спокійним теплим тембром, я заснула сама, так і не дочитавши.
Новий відгук
Думаю, що таких як я, невтомних шукачів відповідей у лабіринтах психіки на екзистенційні питання, багацько. І найбезглуздіше – це радити комусь певну психологічну методику, що пасує саме його проблемі. Тож я раджу запастися саме переліком найвагоміших психологів різних часів та методик. Бо зручно мати цей корисний списочок з короткою презентацією методу під рукою, аби на кожному етапі життя відкрити потрібну сторінку, швидко пробігти головний принцип, а вже потім зануритися в бібліотеку для поглибленого вивчення питання.

Том Батлер-Боудон зробив за нас левову частку такої роботи. Його «Психологія. 50 Видатних книг» – це, фактично, добірка найважливіших психологічних праць про роботу нашого мозку та про нашу співпрацю з ним.
Особисто мені зараз співзвучний Юнг, тож починаю Юнгівський період. Дякую, Том, за економію мого часу на пошуки та вчасне нагадування!
Новий відгук
Книга, що легко читається, і легко пропрацьовується, формуючи нове світобачення. Начебто, все те саме, тисячу разів знайоме, але чомусь діє по новому.

Всім відомо про 21 день, аби прищепити нові звички. Але автор із самого початку приставляє до нас двох «поводирів» — самого себе в ролі гіда у світі наративів, що змінюють в корені сенс, та значення. А ще й найближчу людину, що фізично поруч і може бути наче неофіційним нашим психологом, якому ми щодня звітуємо та безпечно обговорюємо спостереження. Безпечно, бо це не про травми. Це про хибні установки, які просто цікаво, читаючи наведений автором досвід інших та яскраві приклади, переформулювати та запускати в щоденний механізм.

21-денний проєкт власного успіху, до якого вчишся звикати щодня.
Новий відгук
Власне, я давно захоплююся креативністю цього авантюриста. А ще, місяць тому відвідала його виставку в Стокгольмі та зависла там на пів дня. Дивуюся, як в нього усе просто та очевидно, але все одно так несподівано!

100% влучно, провокаційно, артистично, іронічно. Але при цьому не цинічно!
Бенксі – він чи вони? У будь-якому разі ця міцна комьюніті – це Світ однодумців, які збуджують нас доєднатися. І автор книги один з них. Перехоплює меседж на льоту та миттєво робить трафаретний зліпок, з присмаком власного захоплення. Концентрований набір влучних спостережень. Легко, невимушено, цікаво, інтригуюче.

Бонус — у видання включено інтервʼю з Бенксі про його візит до України та графіті, що він подарував стінам Бородянки, Ірпеня, Горенки.
Одразу хочу попередити, що радник з мене ще той, бо маю специфічний смак. І, насправді, читаю те, що актуальне для мого внутрішнього запиту саме в моменті. І це часто не художня література, а методична, навчальна або мемуарна.

Зараз мене цікавить людська рефлексія на події, тож, поїхали!