Коли йдеться про війну, перше, що спадає на думку, — це бойові дії, стратегії на полі бою, тактика ведення боїв. Але війна — це також випробування для економіки країни, бізнесу, культури, соціальних зв’язків та ще безлічі аспектів повсякденного життя. І ця книга саме про це!
Костянтин Кошеленко — заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. А також автор книжки «Менеджмент у часи війни».
У своїй книжці Костянтин Кошеленко порівнює історичні події з сучасними сценаріями, зокрема війною в Україні, і підкреслює важливість адаптивності, підзвітності та використання цифрових технологій для ефективного лідерства. Ділиться власним досвідом та досвідом іноземних топменеджерів.
А ще розповідає, як громадський сектор може підсилити військо. Наприклад, у час Другої світової війни Черчилль мобілізував британську громадськість та приймав стратегічні рішення. А Форд перепрофілював компанію Ford Motor Company на виробництво бомбардувальників B-24 Liberator.
Також ця книжка дає інструменти та стратегії, щоб бути стійкими і впевнено рухатись вперед, незалежно від обставин у найкритичнішому їх прояві.
Цитати з книжки Костянтина Кошеленка
Війна накладає свої виклики на економічний ландшафт, провокуючи дефіцит ресурсів, обмеження в транспортних сполученнях, зміни в попиті та пропозиції на ринку. Але справжній виклик полягає не тільки в тому, щоб вижити, а в тому, як і надалі просуватися вперед, зберігаючи свою діяльність стабільною. Це не просто про виживання, а про те, як залишатися ефективним, конкурентоспроможним, і навіть зростати в умовах, які більшість людей вважає ненормальними, як це роблять зараз українські менеджери.
Інколи менеджери потрапляють у пастку ілюзії, що в сучасному світі найскладніше і найважливіше у їх роботі — це ефективні процеси, сучасні технології або щось інше. Але найважливішою, найскладнішою та найбільш значимою залишається робота з командою, адже якщо вона буде ефективною, то у вас будуть і ефективні стратегії, і процеси, і технології.
Прогресивні менеджери вважають, що толерантне до помилок робоче середовище дає можливість людям розкриватись та генерувати проривні рішення, хоч інколи і не з першої спроби. Я з цим повністю згоден і практикую, але в критичних умовах вимоги збільшуються.
Замовляйте книжки на Readeat.com. І не забувайте ділитися враженнями про вподобані видання. А з нас – ціни видавців і вигідна надшвидка доставка по всій Україні 😼